Skocz do zawartości

MP 40 marushin


Gość okejos niez

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś maiła w łapkach takie cudo? strzela to z takiej dziwnej amunicji... ciekaw jestem efektu ?
Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż miałem go w rękach i jest to naprawdę świetna robota warta swojej ceny. Wszystko zgodne z oryginałem mimo że bardzo mała część tego MP40 jest zrobiona z plastiku. Reszta to metal. Pan Fallschirmjager ma właśnie takiego na fotkach! Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości są dwie wersje Marushina MP40 wcześniej produkowana prawie cała metalowa, droższa oraz późniejsza gdzie wykorzystano więcej elementów z tworzywa sztucznego – tańsza.

(+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no - w czasie strzelania to całkiem całkiem :) Czy mi się wydawało czy ta kopia MP-40 na 1-szym i 2-gim filmiku miała różną szybkostrzelność (na ucho)? Zależy to od amunicji?

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzicie, że to można norlmanie kupić, bo na tej stronie jest informacja, że koleś ma tylko kilka sztuk. Wierzyć mu czy nie?

I ile to kosztuje, czy ktoś to sprzedaje w Polsce, a może można to kupić w USA? Sądzicie, że przesłanie takiego MP nie napotka jakiś problemów prawnych czy celnych?

Proszę o wyjaśnienia! THANX!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie