Skocz do zawartości

Znacie dobre noclegi w okolicach MRU?


Gość Szadek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów zna dobre miejscówki noclegowe w okolicach Staropola, Lubrzy lub Świebodzina? Najchętniej (ze wzgledu na osoby towarzyszące) jakiś ładny pensjonacik (pokoje z łazienką i TV), bo towarzystwo lubi wygody :D
Dzięki za pomoc
szadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra miejscówka jest u sołtysa w Wysokiej. Całe poddasze do dyspozycji ( kuchnia, łazienka, TV, 2 sypialnie, salon, kominek, taras no i blisko do Boryszyna ). Dom jest usytuowany w samym centrum Wysokiej, obok sklep spożywczy dobrze zaopatrzony w napoje wyskokowe. Do pętli jest około 3 km. W samej wysokiej jest jezioro i podziemna fabryka. Wejscia do niej są nad brzegiem jeziora około 400 m od domu sołtysa. Niestety nie mam obecnych namiarów ale informacje możesz znależć w internecie. Acha - samochód można postawić u niego na podwórku pod oknami. Ogolnie bardzo polecam to miejsce.
Pozdrawiam
czaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jeżeli jesteś wygodny to jest tania miejscówka w Wysokiej,doba kosztuje 15-20 zł,pokoje 2,4 osobowe.pole namiotowe,oto tel 068-478-13-70,bardzo polecam tą miejscówke jest i wiele taniej niż u sołtysa,lub śpijcie na dołach :)))).BdB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
No ja to nie zginę ale nie chcę szukać na miejscu ze względu na zimową aurę i jadę z z dziewczyną, jest trochę ofert w necie ale mało przystępne ceny jak dla biednych studentów ;-)
Dla tego raczej mi chodzi o prywatne pokoje niż hotel. Ze względu na lokalizację Kęszyca się wydaje najbardziej odpowiednia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie