kazioW24 Napisano 29 Maj 2023 Napisano 29 Maj 2023 Trafiłem na strychu kilka zdjęć ,czy te grupowe to może być Sokół, gdzie stacjonowali ci prusacy mają na pagonach XVII. ,dzięki.
Pytanie
kazioW24
Trafiłem na strychu kilka zdjęć ,czy te grupowe to może być Sokół, gdzie stacjonowali ci prusacy mają na pagonach XVII. ,dzięki.
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.