Pit_100 Napisano 21 Maj 2023 Napisano 21 Maj 2023 Witam, czy to jest tablica rejestracyjna? Jeśli tak to czy wiadomo o niej coś więcej tj. lata w jakich była używana i w jakim kraju? Wymiary 38 cm długości i 12 cm szerokości. Pozdrawiam
bjar_1 Napisano 21 Maj 2023 Napisano 21 Maj 2023 Dno od wiklinki na 7,5 cm, albo 8 cm ogórki moździerzowe: http://wehrmachts.kisten.free.fr/panier_75mm_ig18_2.htm i http://wehrmachts.kisten.free.fr/panier_3obus8cm_2.htm
Pit_100 Napisano 21 Maj 2023 Autor Napisano 21 Maj 2023 Dzięki bjar! Za mniej niż 200 euro nie puszczę
arklas Napisano 23 Maj 2023 Napisano 23 Maj 2023 375×120 mm to akurat rzeczywiście wymiary polskich tablic rejestracyjnych z lat 1956-76.
Pytanie
Pit_100
Witam, czy to jest tablica rejestracyjna? Jeśli tak to czy wiadomo o niej coś więcej tj. lata w jakich była używana i w jakim kraju? Wymiary 38 cm długości i 12 cm szerokości. Pozdrawiam
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.