Skocz do zawartości

Święto Flotylli Rzecznej


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ptasznik napisał:

Tylko tego ''upraszacza'' na początku nie jestem w stanie zlikwidować.

Pierwszy komentarz trzeba było strzelić tekstem " wątek poświęcony..."  a w drugim  " upraszacza". A teraz, faktycznie, " kluczyk" zostanie.

Noo, brawo, udało się Tobie znaleźć moje prawie wszystkie wrzutki  z wątków ;-).

Jeszcze jedno z 1930 roku.

mar swii.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

29 minut temu, formoza58 napisał:

trzeba było

No to narozrabiałem.

 

30 minut temu, formoza58 napisał:

znaleźć moje prawie wszystkie

Sorry, że tak bez ostrzeżenia, niejako po pytaniu o kanonierkę przy krypie. Przyznam, że była selekcja jakościowa.

 

33 minuty temu, formoza58 napisał:

Jeszcze jedno

Oby więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ptasznik napisał:

Rok nieznany, może jak poprzednio 1931 lub 1932 lecz przy pomoście ''Admirał Sierpinek''. Jednostki wzdłuż brzegu, dziobami na Zajezierze. Wszystkie też mają pancerne bocianie gniazda.

 

flot_1930r_b.jpg.03d020d357d02017e0b7f6cf745f9c9f.jpg

 

93998394_2567291116879131_1837299645299032064_n.jpg.df54479c0dfa0809fe4da73cc661bc63.jpg

Defilada. Z takim opisem po raz pierwszy ukazało się to zdjęcie w " Żołnierzu Polskim" w 1930 roku. To zdjęcie z monitorami krakowskimi również z tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, formoza58 napisał:

Defilada. Z takim opisem po raz pierwszy ukazało się to zdjęcie w " Żołnierzu Polskim" w 1930 roku.

Widocznie dali zdjęcie z 1929 ? Nie wiem kiedy pojawiły się pancerne bocianie, nikt nie opisał. Z własnych poszukiwań, bo mnie bawią takie przeróbki, to w 1928 tylko na ''Pińsku'' było wielkie wiadro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, formoza58 napisał:

Dickman z KM i wodnosamolotem, to święto w drugiej połowie lat dwudziestych.

Najpóźniej 1937, potem nie było już łodzi latających. Tylko czy ''Dickman'' nie powinien wtedy plot. ?

Edytowane przez ptasznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie