Skocz do zawartości

Problem z Fisher f22


kamil150792

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam fishera f22 nie wiem co się stało wyświetlacz strasznie słabo świeci ledwo co coś tam widac no i wykrywacz nie widzi żadnych metali. Ustawienia mogę zmieniać ale to tylko tyle?  Nie wiem co się stało jaka przyczyna co zrobić. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności wymień baterie. Jeśli okaże się, że są OK., to sprawdź wykrywacz z odłączoną sondą.

Jeśli problem nadal będzie występował, to niestety należy zajrzeć do środka. Może po prostu zamókł i na PCB pojawiła się sól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, z pana to sobie może podarujemy. ? Po drugie, sorry, że dopiero dzisiaj się odzywam, ale gdzieś mi umknęło powiadomienie.
Kanarek, jak pisałem "zmarł" nie było sensu tego reanimować, a i tak marzyło mi się już coś innego i tak stałem się posiadaczem minelaba x-terra 705 (dziś już też trąci trochę myszką, ale z sentymentu go trzymam).

Sprawdziłbym też rady kol. IdeL. a jak nie pomoże, to skoro sprzęt nowy to na gwarancję i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie