Skocz do zawartości
  • 0

Złoto ?


rafcikooz

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, w pierwszej kolejności potraktowałbym to znalezisko kwasem albo testerem z allegrosza.
Dużo stopów miedzi ma podobne właściwości nie licząc słynnego tombaku. Podaj troche wiecej informacji o pochodzeniu tego dobra. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja wina że masz wykrywacz od chińczyka pożyczony że ci pokazuje na aluminium jako złoto he h a co do tego okazu był już u złotnika ale oferował tak niską cenę że szkoda gadać zresztą takiego okazu nie będę sprzedawał ponieważ jest dość fajny prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest samorodek ale złotnik mówił mi że próby nie większej niż 750 więc tylko tyle mi morze zaproponować to ja mu podziękowałem za informację i wyszedłem a co do znalezienia to tajemnica ponieważ zjechało by się ludności he he :) Ale jak sądzicie ile mogła by być warta informacja o miejscu znalezienia nie to żebym chciał się wsbogacić na tym tylko jak wiadomo wszystko ma swoją cenę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak bo to już 4 osoba mi mówi he he :) ok więc Temat raczej do zamknięcia dziękuję osobom które na nim się udzielały no i wiem chociaż że jeśli w przyszłości znajdę coś ciekawego to wiem że mogę liczyć na pomoc w identyfikacji na tym forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie