Witam, jest to stalowa łuska po elektrolizie (którą niestety źle zniosła) średnica wynosi około 51mm. Zależy mi na identyfikacji, ponieważ próbuję się dowiedzieć z czego korzystano w mojej okolicy podczas WWII. Wiem, że były tam głównie stanowiska przeciwlotnicze, jednak słyszałem tylko o flak 88.
Question
Tortuga69
Witam, jest to stalowa łuska po elektrolizie (którą niestety źle zniosła) średnica wynosi około 51mm. Zależy mi na identyfikacji, ponieważ próbuję się dowiedzieć z czego korzystano w mojej okolicy podczas WWII. Wiem, że były tam głównie stanowiska przeciwlotnicze, jednak słyszałem tylko o flak 88.
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.