Jump to content

EK I WŚ.


Van Pelt

Recommended Posts

Posted

Zdjęcia z forum, gdzie właścicielowi poradzono, żeby w celu zabezpieczenia użył: pasty do zębów, mydła, ludwika, oliwki, WD40, a najlepiej zostawił jak jest, bo taki ma klimat...
Widziałem gdzieś na forum, co prawda z II WŚ ale nic to, pięknie zrobiony, bodajże przez visa lub czarnegoboćka. Jeśli nic nie pomyliłem. I pytanie. Co trzeba zrobić w celu uzyskania podobnego/takiego samego efektu.
Dzękuję.

Posted
Ramka srebrna(czy tam srebrzona) w sumie nie wymaga czyszczenia, ale jeśli ma się błyszczeć jak psie kule to są do srebra różniste płyny.
Rdzeń już gorzej, farby tam raczej już nie uświadczysz więc ja bym oskrobał z luźnej rdzy wykałaczką i na to tanina + B44.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora vis1939 16:22 21-09-2017

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information