Jump to content
  • 0

Manierka radziecka


anemon

Question

Posted

Witam,
wygrzebałem ze stodoły manierkę. Prawdopodobnie radziecką. Na dnie wybite logo i sygnatury Ц.5 P.". Niestety nie byłem wstanie odnaleźć w internecie identycznej. Orientuje się ktoś czyja to manierka i jaki wzór?

Pozdrawiam

9 answers to this question

Recommended Posts

Posted

Witam,
wygrzebałem ze stodoły manierkę. Prawdopodobnie radziecką. Na dnie wybite logo i sygnatury Ц.5 P.". Niestety nie byłem wstanie odnaleźć w internecie identycznej. Orientuje się ktoś czyja to manierka i jaki wzór?

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information