Jump to content
  • 0

kocioł.. podobno wojskowy??


arrrkadiusz

Question

Posted

Witam, tym razem kolejny kwietnik. Podobno zrobiony z wojskowego kotła. Średnica koło osiemdziesięciu centymetrów. Czy y ktoś może potwierdzić ewentualnie zaprzeczyć??

1 answer to this question

Recommended Posts

Posted
Witam,z dzieciństwa pamiętam że taki ogromny i ciężki kocioł stał obok studni i służył jako poidło. Mówiono że jest to carski kocioł i też miał takie cztery rączki do przenoszenia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information