Napoleon North Posted August 17, 2017 Author Posted August 17, 2017 WitamDziś nad Wisłą znalazłem taką małą odznakę .Co to za odznaka ? Z góry dzięki :)
Czlowieksniegu Posted August 17, 2017 Posted August 17, 2017 Po pierwsze primo raczej 1933Po drugie primo- Pożyczka NarodowaPo trzecie primo- np http://odkrywca.pl/odznaka-plakietka-polska-z-1933-roku-pon-,300473.html
Napoleon North Posted August 17, 2017 Author Posted August 17, 2017 A ja dodam że lepiej:)http://archiwum.gndm.pl/a,4921-Odznaka-kwestarska-Pozyczki-Narodowej-1933,rid,6503.html
Question
Napoleon North
Witam
Dziś nad Wisłą znalazłem taką małą odznakę .
Co to za odznaka ? Z góry dzięki :)
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.