Skocz do zawartości

Garrett euro ace 350 czy garrett ace 400i


Kris071

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem początkujący, chcę kupić wykrywacz, waham się między Garrettem euro ace 350 a Garrettem ace400i. Napiszcie proszę czy jest jakaś istotna różnica między nimi, czy warto dać więcej za 400i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ace 400i ma kilka bajerów więcej to odstrojenie od zakłóceń ID cyfrowe częstotliwość pracy 10kHz i na rurkach zaciski aby stelaż nie latał. Wyższa częstotliwość jest dobra na małe kolorowe rzeczy. Jest do dość nowa konstrukcja na rynku i najdroższy kanarek. Teoretycznie odpowiednikiem ace350 jest ace 300i przez częstotliwość 7,8 kHz vs 8kHz w ace 300i, lecz sprzedawany jest z z nową cewką koncentryczną 7x10 czyli coś podobnego do ace 250. Widziałem opinie, że jest zbyt wyżyłowany na tej częstotliwości ace 300i oraz się wzbudza. A wracając do ace 400i trochę kosztuje. A konkurencja jest spora. Jeśli cena ci odpowiada kup nowe dzieło Garreta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Jak na kolor i nie koniecznie z wyświetlaczem to polecam xp Gold maxx Power pracuje na 18 kHz. Nowy prawie 3000 ale kupisz używkę za lekko ponad połowę . Poczytaj o nim kilka wątków niżej ,jest mój dotyczący tego sprzętu . Pozdro Tadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie