Jump to content
  • 0

Fragment poszycia samolotu?

A-hawk

Question

Witam serdecznie.
Wykopałem w ogródku metalową blachę. Na mój gust i oko to fragment poszycia samolotu...? Wątek zakładam gdyż proszę Was o pomoc w identyfikacji znaleziska. Element ma wymiary 26,5 x 41,5 cm. Dookoła ślady po nitach,są też resztki gumowej taśmy izolacyjnej, materiał z którego wykonano element to najprawdopodobniej aluminium. Jest też blaszka znamionowa, jej zdjęcie zamieszczę poniżej. Pozdrawiam

6 answers to this question

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Wykopałem w ogródku metalową blachę. Na mój gust i oko to fragment poszycia samolotu...? Wątek zakładam gdyż proszę Was o pomoc w identyfikacji znaleziska. Element ma wymiary 26,5 x 41,5 cm. Dookoła ślady po nitach,są też resztki gumowej taśmy izolacyjnej, materiał z którego wykonano element to najprawdopodobniej aluminium. Jest też blaszka znamionowa, jej zdjęcie zamieszczę poniżej. Pozdrawiam

Witajcie. Udało mi się rozszyfrować napis na samym dole pod pustym polem gdzie powinno być coś wybite, Werk - Nr. .........
Napis: Dornier Werke.
W związku z tym iż w linijce: Gerat - Nr 217.511-58, numer zaczyna się od 217, czy jest możliwe że jest to model 217?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dornier_Do_217

Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:27 11-11-2016

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information