Skocz do zawartości
  • 0

Fragment poszycia samolotu?


A-hawk

Pytanie

Witam serdecznie.
Wykopałem w ogródku metalową blachę. Na mój gust i oko to fragment poszycia samolotu...? Wątek zakładam gdyż proszę Was o pomoc w identyfikacji znaleziska. Element ma wymiary 26,5 x 41,5 cm. Dookoła ślady po nitach,są też resztki gumowej taśmy izolacyjnej, materiał z którego wykonano element to najprawdopodobniej aluminium. Jest też blaszka znamionowa, jej zdjęcie zamieszczę poniżej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Wykopałem w ogródku metalową blachę. Na mój gust i oko to fragment poszycia samolotu...? Wątek zakładam gdyż proszę Was o pomoc w identyfikacji znaleziska. Element ma wymiary 26,5 x 41,5 cm. Dookoła ślady po nitach,są też resztki gumowej taśmy izolacyjnej, materiał z którego wykonano element to najprawdopodobniej aluminium. Jest też blaszka znamionowa, jej zdjęcie zamieszczę poniżej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Udało mi się rozszyfrować napis na samym dole pod pustym polem gdzie powinno być coś wybite, Werk - Nr. .........
Napis: Dornier Werke.
W związku z tym iż w linijce: Gerat - Nr 217.511-58, numer zaczyna się od 217, czy jest możliwe że jest to model 217?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dornier_Do_217


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:27 11-11-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie