Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bosniak

kuchnia polowa lata 50-60

Recommended Posts

Witam serdecznie.Nabyłem ostatnimi dniami kuchnię polowa naszej produkcji.Jest to model z lat 50-60-tych w dość dobrym stanie,lecz z małym brakiem.Poprzedni właściciel przerobił hak (zaczep)z wojskowego na cywilny.Bardzo chciał bym powrócić do oryginału i mam wielka prośbę do forumowiczów,może ktoś posiada taki zaczep(hak,oczko)??Może po prostu wala się gdzieś w garaż lub rdzewieje u sąsiada za płotem ?? Chętnie bym się nim zaopiekował.Z góry dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaczep taki sam jak w przyczepie od Stara 21,25,28,29.Za stopą ucha zaczepu była pompa hamulcowa(Warszawa,Żuk,Nysa,Syrenka do hamulca najazdowego.Wszystko to znajdziesz na najbliższym złomowisku lub w obejściu rolnika.Przyczepy do ciągnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dalszej części tematu.Jaki to dokładnie wzór kuchni? Czy nie posiadały one oświetlenia (tak jak na zdjęciu) a miały tylko odblaski trójkątne ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten typ kuchni nie posiadał hamulca w ogóle, więc i najazdowego nie było. Miał tylko amortyzator haka. Co do oświetlenia to nie jestem pewien ale raczej nie było poza małym odblaskiem na lewym błotniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information