Jump to content
  • 0

Łopatka wirnika


Rafi94

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

To może zidentyfikować chyba tylko specjalista po tym numerze laserowym. Nie szukałbym daleko najpierw zakłady silnikowe PZL Rzeszów lub Kalisz, a potem któryś z WZL-i zajmujących sie remontami serwisem silników odrzutowych i turbośmigłowych. Ostatecznie jeszcze moze to pochodzić z jakiejś turbiny niekoniecznie lotniczej.
Link to comment
Share on other sites

Rafi94, jeśli złom ten znajduje sie w którymś z miast gdzie istnieje własnie taki ośrodek (np Wojskowe Zakłady Lotnicze, Aeroklub, lotnisko itp.) to po prostu z tą łopatka udałbym sie tam, dodam że np jeszcze w Bielsku -Białej projektują elementy silników lotniczych w włoskiej fili Avio Areo......
Link to comment
Share on other sites

Też skłaniam się ku naszym rodzimym produkcjom. Co do złomowiska to było to takie proste, przy wiejskie z dala od jakichkolwiek lotniczych instytucji ;). Dzięki za zainteresowanie i tropy. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Latają i gubią części :D ..dziwić się, że tyle katastrof.

Po samym wyglądzie raczej się nie określi od jakiego to samolotu czy nawet silnika (może specjalista dałby radę), ale mocowanie wskazuje naprawdę na coś teraźniejszego. Kiedyś oglądałem program jak składali w Rolls Royce silniki dla Boeinga i mocowanie łopatki o ile dobrze pamiętam było identyczne :)
Wyślij do Rollsa fotki z zapytaniem :) myślę, że coś powiedzą.

Zdrów!
Link to comment
Share on other sites

ehmmm ehmmm, napisałem do Rollsa ;) pytanko - oni produkują silniki odrzutowe powinni coś wiedzieć :D mam nadzieję, że się na mnie o to nie obrazisz ? :) Jak odpiszą to się jeszcze odezwę w tym temacie.

Zdrów!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information