Skocz do zawartości

Nasz płaszcz z dzisiaj


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego leśnik303 dziękuje za podpowiedź, ale dałem sobie spokój z prezentowaniem na tym forum swoich znalezisk. Wrzuciłem tu wrześniowy płaszcz, mundur i furażerkę, to jeden admin zaczął walić takie teksty jakby był u siebie na podwóreczku. Wczoraj dotarł do mnie mundur wz.36 nigdy nie używany oraz oryginalna furażerka jednostek pancernych SS. Chciałem też pokazać jakieś 3/4 rozerwanej podłogi wraz kołami napędowymi i gąsienicami do 7tp. Tylko po co skoro jakiś człowieczek zarzuca mi, że robię to bo oczekuję achów i ochów.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że podniecasz się tymi łachami jak by nie wiadomo co to było, tak bardzo cie nosiło że tytułowałeś.. oddychać głęboko" Wątpię żeby ktoś od patrzenia na to na pikawę pierdyknął. Na złość robisz sobie czy komuś pisząc że coś masz, łaskę robisz że coś pokażesz czy co sam się zastanów czego ty chcesz bo widać błędu swojego dalej nie rozumiesz.. myślisz chyba że jesteś u siebie na podwórku albo że połowa forum będzie ci biła brawa bo odkupiłeś gdzieś skądś tam parę łachów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cieszy mnie każde trafienie wrześniowego przedmiotu, ale czy podniecam się,no chyba nie bardzo. Napisałem oddychać głęboko tak z żartem. Ty na pewno nie jesteś hobbystą-kolekcjonerem. Dla mnie żaden przedmiot historyczny nie jest łachem, ani złomem. Dla Ciebie jak widać jest i to Twoje zdanie dyskwalifikuje Cię jako kolekcjonera. To Ty człowieku czegoś nie kumasz. Każdy ciekawy przedmiot zaprezentowany na tym forum przyciągnie ludzi, którzy spędzą tu trochę swojego czasu, a nie muszą. Jak tu zajrzą to może kupią gazetę, bo zobaczą reklamę co będzie w nowym numerze. Ty na takie łachy" to możesz jedynie popatrzeć w muzeum, a ja wchodzę do swojego pomieszczenia i je oglądam:-) I to Cię boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senemedar ma jak najbardziej rację.

Tytuł powinien być krótki, zwięzły, treściwy i jednoznaczny.
Jeżeli chcesz coś więcej dodać - z żartem" czy bez lub jakiekolwiek inne komentarze - rób to sobie w treści postu.

Twoje zachowanie przypomina rozkapryszoną panienkę z fejsika, której za mało dają lajków".

Musze cię zmartwić - u nas nie daje się lajków", natomiast opinie można wyrazić w swoim komentarzu.

i już po raz kolejny jesteś proszony o prezentację znalezisk w temacie, w którym jak najbardziej by one pasowały - zamiast tego wolisz bić niepotrzebnie pianę i skarżyć się jaki ty biedny i uciemiężony jesteś.
I dodam, że twoje chamskie maile, które mi na priv wysłałeś - nie zrobiły na mnie większego wrażenia a bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu o tych lajkach"

Niniejszym zamykam dyskusję nie prowadzącą do niczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie