Skocz do zawartości

Moje znajdki z 2015 roku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Niedziela

Chodząc na terenie jednej z baterii przeciwlotniczych i klnąc niemiłosiernie !@#$%^&*() że nie mogę znaleźć choćby guzika Kriegsmarine ba nawet łuski. Już po podjęciu decyzji wracam do domu.. W drodze do mego środka transportu - roweru, do mych uszu dobiegł nagle najpiękniejszy dziś słyszany dźwięk, sygnał. Piasek plażowy, jeden sztych saperką i co widzę !@#$%^&*() pierścień GOLD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. wyłażę z chaszczy na parking, podskakując coś w stylu jak Puff Daddy w teledysku Mo Money Mo Problems". Parking pełen (V dni twierdzy) stoi kilkanaście samochodów, kampery i 2 autokary do których ładuje się ok. setka starych niemiaszków. Niemiaszki patrzą się na mnie jak na jakiegoś zbója.. Zapewne słyszeli kilkakrotnie !@#$%^&*() na przemian z GOLD. Jeden z nich widząc wykrywkę mówi Haben Sie festgestellt Gold?" Na co Ja Ich fand Gold !!" i pokazuję mu pierścień, a ten niemiaszek mówi głośno w kierunku tłumu Der Herr hat Gold gefunden" a oni.. zaczynają bić mi brawa! :) Ale beka :) zawijam stamtąd szybciutko, po drodze mijają mnie owe autokary a w oknach uśmiechnięte niemiaszki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie