Skocz do zawartości

Kolejny ygrys" pod mostem


Tankist

Rekomendowane odpowiedzi

link mi się źle wkleił, teraz powinno zadziałać

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141015/POWIAT0115/141018934

Kto pierwszy zgadnie co to za kupa żelastwa zanim ekipa archeologów" dojedzie na wizje lokalną i stworzy ekspertyzę naukową"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem dzieckiem to dziadek mi mówił, że pod mostem zakopano niemiecki czołg, który częściowo rozebrały stacjonujące na tym terenie wojska rosyjskie - mówił spotkany na miejscu mężczyzna" - ;)

Choć w mojej okolicy bywało, że przy chlastaniu pojazdów na złom do rzeki leciało z mostu to, po co się nie opłacało schylać np. koła czy ogniwa gąsienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Archeolodzy z Muzeum Orła Białego '' dobre ;-)))))))

poza tym ten złom z fotki to mi przypomina podramówkę do muła a nie tygrysa ;-)))))))))

kolejny wulgaryzm i baton


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 13:09 16-10-2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż... Niekiedy czuję zażenowanie , nie że zaraz nie wiadomo co,ale ... to czepiactwo, dopieprz... sie( chodzi mi tu o forumowiczów ) do słówek a zwłaszcza znalezisk , które nie były własnie ich udziałem ,deprecjonowanie opinii z tej czy z drugiej strony ....Taki niesmak , to tyle . Pozdrawiam entuzjastów poszukiwań, otwartych ... nie tych co wiedzą zawsze i wszędzie lepiej ! rutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie