Jump to content

Rutus proxima czy da radę


nazgul

Recommended Posts

patrząc na ten temat http://odkrywca.pl/njaglebiej-zakopane-fanty-znalezione-rutusem-proxima,654321.html to na statyku 1,5m powinno coś pokazac...
jak masz pewność gdzie one są to sprawdz nic nie tracisz poza czasem chyba a jak nic nie będzie to poszukasz innego sprzetu
ja bym sprawdził proxime
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie masz Proximy a chcesz ją kupić licząc ,że zobaczy te pojemniki to radzę jej do tego celu nie kupować.Natomiast jeśli ją już masz to żeby poszukiwania miały jakąś(małą) szansę powodzenia to tylko na sondach DD 29cm lub CC 29cm.
Ja bym stawiał na ramę.Koparka też się przyda ;)
Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem takim optymistą.Jeśli mówimy o 2m to Proxima jest bez szans.Obawiam się,że nawet Argo na DD 29cm lub CC 29cm może nie zobaczyć nawet grubego arkusza blachy np. 2x2m na głębokości 2m.
Kluczowy jest rodzaj gleby w jakim zalegają poszukiwane obiekty i jego wilgotność.Większe szanse powodzenia będzie miał odpowiednio wilgotny grunt co da większy zasięg rutusowi.Suchym upalnym latem zasięg w gruncie wyraźnie spadnie,ale też w mroźną zimę.
Link to comment
Share on other sites

Witam pojemniki są zakopane w lesie i były zakopywane w 44r na głebokość 1.5 do 2m .ale myślę że przez te lata przez erozje gleby i wymywanie to szacuje że są na około 1.30 max,a druga sprawa to pojemniki na amunicje i broń nie były małe dodam tylko że w 44r zostało zrzucone 20 ton amunicji i uzbrojenia w moim regionie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information