Skocz do zawartości

Pokrowiec platan


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest reklama, to jest moja opinia o wyrobach Pana Adama Tarasa, pośród zalewu taniej, chińskiej tandety, pokrowce, czapki Adama to perły w kolekcji szanujących się rekonstruktorów w Polsce. Znam osobiście jeszcze kilku, którzy podzielają moje zdanie. Użytkownik zapytał, a ja mu odpowiedziałem według najlepszej mojej wiedzy. Ponieważ osobiscie Adama nie znam, od lat tylko wymieniamy korespondencje, a jego wyroby znam z używania, ze spokojnym sumieniem mogę o tym napisac na tym forum i pozwalam sobie żywic przekonanie, że opinia taka może miec wartośc dla wszystkich tych, którzy jeszcze się z w/w nie zetknęli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie moich kolegów i trudno sie z nimi nie zgodzić. Adam robi cudowne składaki pokrowców i czapek z różnych materiałow na podstawie zdjęć oryginałów. Ceny są przystępne, a jakość jest na najwyzszym poziomie. Korzysta też z materiałów od skosnookich producentów ale tylko tych o o poprawnym nadruku. Kupiłem u niego wiele czapek i pokrowców jak i panterki z Militaria 44 które sa cieżko dostępne na allegro. Śmiem twierdzić, że to najlepszy znawca tematu w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Irku ... Ty, ja i paru innych wolelibyśmy w nim po prostu pohasac i naturalnie by się spatynował, ale ... my już tak starzy jesteśmy, że się po prostu nie znamy. Młode to i niecierpliwe, one muszą miec na era". Każden jeden musi zaraz za weterana paradowac bo inaczej lans nie wyjdzie ;) A jak mawiał mój śp. Dziadek Ułan - pies jak się spieszył to ślepych narobił" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie