Skocz do zawartości

Omega 8000,Garrett,najlepszy wykrywacz na ,,drobnicę'' ?


domka324

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wykrywacza na tzw.drobnicę(monetki itp.) ;)
Zastanawiam się nad Omegą 8000.A może jakiś Garrett? Posiadacie może,wasza ocena lub czy macie inny wykrywacz dobry na monety itp.? Szukam cenowo ok.1500-2100.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Mam omege z 11dd i kocham ja wymaga osluchania i cierpliwosci z poczatku pozniej ciagniesz drobnice jak szalony widzialem ze e trac nie ma startu nawet z omega ale to na cewce nel tornado z deusem na rowni chyba bylo a przegral chyba tylko z vista gold wiec sprzet jest godny uwagi a ergonomia jest niesampwita leciutki mily przyjemny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jach chcesz zainwestować 2-2,5 tys w wykrywacz z monitorkiem, szukaj X-terry , bo nawet x30 jest o wiele stabilniejsza od Omegi w ustawieniach na max czułości. A przy szukaniu drobnicy właśnie ten parametr powinien być kluczowym przy podejmowaniu decyzji o zakupie wykrywki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chodze na99 disc16 freq3 tones d2 notch:zelazo i powiem ze jest bardzo stabilna mimo tego ze w oddali widac linie elektryczne jakies 1000m zalezy czego szukasz z tego co wiem to minelaby maja powolny zaplon a omega czeszesz blyskawicznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zabka, ja też jestem od 9 lat użytkownikiem tekneticsów oraz wielkim ich zwolennikiem ale bez przesady... nie porównuj omegi do e tracka , bo to inna liga. Poza tym liczy się operator - przede wszystkim. Ja też widziałem kolesia który kanarem (150) targał 2 x więcej drobnicy niż baran, który nie wiedział co zrobić ze swoim deusem (w końcu rozpalił sobie ognisko).
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajtar mowie co widzialem na filmiku sam bylem w szoku bo zasiegami to on byl podobny do f2 fishera (nie ujmujac nic temu popularnemu modelowi sam mialem i polecam poczatkujacym)zaraz poszukam tego linka a ze zlotem to juz kompletnie sobie nie radzil e trac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie xterki są mega stabilne,mam już drugą i chodzę w trudnym terenie na max czułości i zero w zbudzania.A jesli koledze nie zależy na telewizorku to poleciłbym Tesoro Tejona świetny sprzęt i mega głęboki.Samo to że na rynku wtórnym rzadko można je spotkać mówi samo za siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na drobnicę wybrałem Golden Maska 4 Pro WD 8-18kHz z trzema cewkami Spider - 5,9 i 12 cali - zapłaciłem za ten zestaw tyle co za At Pro.
Niebawem okaże się czy to był dobry wybór, ale już teraz czuję że jednak tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie