Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XVIII


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja nie mam takiej wiedzy - może tropem okazać się kolor klamer :) trafiają się srebrzone jak i złocone choć proszę pamiętać że Niemcy w tamtym okresie były krajem związkowym a dany kolor mógł być tradycją dla danej służby w danym kraju , w wolnej chwili przejrzę swoje archiwum i publikacje może coś przeoczyłem lub zapomniałem :) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
składam wszystkim serdeczne życzenia
wszelkiej pomyślności ,zdrowia ,oraz obfitości wszelkich fantów jakie tylko sobie wymarzycie !!!

pozdrawiam huk100:):)



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 14:26 21-12-2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ze Świątecznego spaceru:)
Święta się kończą i ściska mróz, mimo to dla wszystkich Koleżanek i Kolegów życzenia cieplutkich dni i szampańskiej Sylwestrowej zabawy, a w Nowym roku mnóstwa ciekawych sygnałów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzadka Hj gratuluję , kiedyś o tym myślałem ale nie chcę się rozdrabiać i dodatkowo dublować tematu za chwilę ktoś powie zróbmy I w później II następnie szkolne ,carskie, rumuńskie, radzieckie ,oficerskie,itd,itd.:)a kto to ogarnie :)...widzisz jaka jest częstotliwość dodawania :)pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
o widzę że staracie się kąsać wszędzie ,
ale głupich nie sieją sami sie rodzą ,
więc jako takim wytłumaczę ,wpis z pękniętymi oczami dotyczy klamry która jest taką lipą że aż to się własnie wydarzyło i pytanie usera dotyczyło własnie oceny klamry owej,
drugi mój wpis był satyryczno obyczajowy dotyczący nietypowego sposobu zrobienia zdjęcia rzeczonego przedmiotu ,
jeden baton już macie ,ja prosiłem żeby nie śmiecić lecz pisać na priv,ale nie trza kąsać ,pluć się i użalać ,proponuje forum onetu tam się takie trolle jakoś utrzymują :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie