Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XVIII


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ost w wolnej chwil jak możesz oczywiście dać je tu pojedynczo chodzi mi o klamerki bo w tej gablocie to jak loda przez szybę :) zapraszam również na fejsa :)sopor tak daje fotek z Odkrywcy

http://www.facebook.com/pages/Buckles-Klamry-Koppelschl%C3%B6sser-P%C5%99ezka-%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%B6%D0%BA%D0%B8-buckle/1454997174731779


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 10:23 14-05-2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie trafiło do mnie parę zapytań na fejsie co do carskich klamer pozbawionych korony , nie które z nich są tak fachowo usunięte że ludziska zaczęli wymyślać nowe wzory :) otóż są to klamry w których celowo usunięto oznaki imperium przez byłych lub nowych właścicieli podobnie się działo po drugiej wojnie z niemieckim ja osobiście nie mam takiej klamry i nigdy nie miałem na taką parcia ale jak się trafi to nie pogardzę :)fotka z pugovizny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się poprawić przeczytałem że klamry marynarki były produkowane krótko po 1917 roku fabrycznie bez korony, osiągają podwójną cenę ormalnej" marynarki - reszta bez zmian :) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam jeszcze się trafi w necie :) tylu ostatnio specjalistów a nikt nie chciał jej kupić za 60 zeta na kup teraz !!! na allezło wszyscy myśleli że to kopia :):) a to trach fajny trawiony oryginał :):) .-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A mnie wpadła ostatnio oficerska Węgierska jakbyś gdzieś wiedział o oficerskiej Karola to daj znać bo na taką teraz do kompletu poluję a przecież ci nie będzie szkoda bo ty klamer nie zbierasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie