Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XVIII


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc mogę kupić tę oto klamrę niestety nie mam lepszych zdjęć i nie mam pojęcia jak kwota była by odpowiednia. Mam nadzieje że zamieszczam post w odpowiednim dziale jeśli nie z góry przepraszam i proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ją parę lat ale dopiero nie dawno przeglądając kolekcje spostrzegłem że na awersie jest pokryta farbą co świadczy o zastosowaniu przez ostatniego właściciela kamuflażu , czego nie spostrzegłem wcześniej myśląc iż jest to gruba patyna






http://www.facebook.com/...ser-P%C5%99ezka-%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%B6%D0%BA%D0%B8-buckle/1454997174731779?ref=hl


http://myvimu.com/exhibit/13097717-klamra-zolnierza-k-u-k-z-nakladanym-orlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż trpoiciel napisał prezentując tu wyżej tą klamrę -

cytuję- witam na wstępie życzę wszystkim wesołych świąt w tym uroczystym dniu chciałbym się pochwalić moim dzisiejszym szczałem życia nie spodziewałem się tego ale, ale jak się rano wstaje to matka ziemia daje :) więc panowie i panie trzeba brać się za kopanie.

nie bądź matołek wykop dołek,sztych na raz fanta masz :) Polskie fanty olifanty czeskie blachy na lachy!!!!!!!!! "

okazałeś się kłamczuchem :) a twój zwrot szczałem życia " zostawiam już bez komentarza :) klamrę można zobaczyć u mnie na fejsie z innymi klamrami kolegi który ją znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to próba niezdarnego pozamiatania swojego niecnego i obrzydliwego kłamstwa pod dywan ,ale wypowiedź przytoczona przez huka ewidentnie wskazuje że tropiciel sam ową klamrę wykopał a nie zajumał nie swoje foty i próbował zrobić wszystkich w wała ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torba5 nie wiem co znowu mu się nie podoba ale widać że gość ogląda mój profil z klamrami na fejsie i robi mi reklamę :) klamrę którą pokazuje jest u mnie na profilu od Igi Kruczek a przynajmniej się tak przedstawiła :) ja swoje klamry oznaczam na czerwono huk 100 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie