Skocz do zawartości
  • 0

[Sprzedaż] Blacha mosiężna Arnswalde


bassista

Pytanie

Koledzy, tak się złożyło, że jakiś czas temu wyciągnąłem z ziemi taką blachę mosiężną. Długość ok 15cm, jakieś 2mm grubości. Domyślam się, że to jakaś tabliczka ze starej maszyny. Zadzwonił do mnie kolega z pytaniem, czy nie chcę jej sprzedać albo się wymienić na coś innego. W zasadzie oboje kolekcjonujemy rzeczy związane z tym miastem.

W związku z tym potrzebowałbym orientacyjnej wyceny, tak aby nie zedrzeć z kolegi i tez sam nie stracić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, tak się złożyło, że jakiś czas temu wyciągnąłem z ziemi taką blachę mosiężną. Długość ok 15cm, jakieś 2mm grubości. Domyślam się, że to jakaś tabliczka ze starej maszyny. Zadzwonił do mnie kolega z pytaniem, czy nie chcę jej sprzedać albo się wymienić na coś innego. W zasadzie oboje kolekcjonujemy rzeczy związane z tym miastem.

W związku z tym potrzebowałbym orientacyjnej wyceny, tak aby nie zedrzeć z kolegi i tez sam nie stracić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakazu nie ma jako takiego, ale warto przeczytać:

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=711784#1510087


poza tym przy wycenach zaczynają się ścierać różne punkty widzenia, dyskusja zamienia się w słowotok, czasem wcina się agresja i czasem wzajemne plucie na siebie - bo ktoś chce udowodnić swoje racje lub swoją mądrość.

Działy ID są od identyfikacji. Pozostałe można załatwić sobie w innym dziale, oczywiście bez przekraczania ustalonych zasad na Forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie