Skocz do zawartości

Chuligani w Gdyni > ukryta kamera


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Co do mostu to mieszkam niedaleko znam go jak własną kieszeń :D i mam pytanie jak mogą byc na nim niemcy skoro na przęśle jest rok 1949?? (na zdjęciu tego nie ma) Tak więc czy to napewno ten sam most czy może podczas wojny został zniszczony a 49 to data w którym go odbudowano??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie (dwaj) z Wielką Czaszką na hełmie pojawiają się na fotce nr. 158. w albumie UB-Górnikiewicz Wojna zaczęła się na Westerplatte". Nie mam teraz cyfrówki ani skanera, więc nie skopiuję.
Zdjęcie przedstawia zatrzymanych polskich cywilów w Nowym Porcie. Dla pełnej informacji dodam, że wśród zatrzymanych na zdjęciu jest marynarz z sowieckiego statku handlowego, który zdaje się jeszcze tego samego dnia został zwolniony.
Pozdrawiam. wachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Szanowny Macieju G.
Masz rację, że zaśmiecam forum etc. Chcę jedynie zwrócić uwagę KOGOKOLWIEK na niejakiego zeliga", który zaśmieca forum swoimi, przepraszam tu wszystkich pozostałych forumowiczów, debilnymi" wtrąceniami i psuje je.
Być może Administrator rzuci okiem wnikliwiej na wórczość" wyżej wymienionego indywiduum. Szkoda byłoby tego forum przez jedngo takiego ... zeliga".
Z szczunkiem
Robert Nowik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czlowieku jakimi ty sie poslugujesz tekstami
Brudny zydzie"??? jak mozna tak pisac to zenada.
http://odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=24582
To wlasnie przez takich jak ty (Black Jack) te forum moze zostac zepsute".
Pozatym skad wiesz ze Zelig jest wyznania Mojzeszowego? Moze jak jestes takim rasista to my zaczniemy cie nazywac czarnuchem czarny jacku"? (oczywiscie niemam nic do ludzi z ciemna skora)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzie nie myty" brzmi zdecydowanie lepiej.

Lepiej Michalczewski uważaj, bo jak Dżek z Robertem Ćę zignorują - jak Ci powywlekają Twoje najbardziej mroczne wątki... - to dopiero Ci pójdzie w pięty!!
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie