Jump to content

Minelab E track opinie


wzllubin

Recommended Posts

  • 2 months later...
Mi się tam dobrze chodzi,nie mam odczucia że cewka ciąży, co do testów głębokości to mogę śmiało napisać że jest bardzo głęboki, zresztą o czym gadka a który ma być lepszy?
To wykrywacz który ma dyskryminację FE i CO, takie wykrywacze jak X-Terra 705, AT-PRO, AT GOLD, ARGO, F75 nawet nie wiem czy DEUS nie ma ją tej funkcji.
Ciężki nie jest, pisze każdy że jest trudny w obsłudze, a w cale taki nie jest, jeszcze jak kupisz w PL to będzie miał polskie menu.
W niskiej temp? Nie wiem chodziłem w temp -5 stopni i wszystko jest ok, ale w instrukcji obsługi pisze żeby nie chodzić poniżej 0, rzadko chodzę po niżej bo ziemia zmarznięta i po co się męczyć?
Link to comment
Share on other sites

Witam
Co do wyważenia, to jest lepiej niż w Explorer SE, ale ogólnie bez szaleństw. Odnośnie temperatury przy łażeniu około 5 godzin w temperaturze -10 C nie zauważyłem żadnych zmian, może poza szybszym rozładowywaniem, zużyciem baterii.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
j/k z zastrzeżeniem, że kulki szrapnelowe były wytapiane z różnych stopów, a co za tym idzie dają różne sygnały. Typowy szrapnel daje sygnał zbliżony do większości guzików ale są też szrapnele które dają sygnały jak małe monetki czy krzyżyki, medaliki. Nie warto wycinać zbyt wiele. Moim zdaniem explorer miał tą przewagę nad e-trackiem, że po sygnale było słychać czy mamy do czynienia z kulką czy czymś płaskim np. monetką - e-trac bardziej wygładza wszystkie sygnały, natomiast explorer każdą kulkę sygnalizował poszarpanym, niejednolitym sygnałem - dodatkowo w obu przypadkach zasięgi na kulki szrapnelowe, muszkietowe nie są zbyt powalające ;). Monetki na sztorc każdy wykrywacz będzie traktował tak samo - podwójnym sygnałem (a sam obiekt znajduje się w strefie ciszy ;) między tymi sygnałami) - oczywiście adekwatnie płycej z powodu mniejszej powierzchni odbicia.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information