Jump to content

Akumulatorek do Tesoro Vaquero,Jaki?


tadeks6

Recommended Posts

Koszt jednej baterii alkalicznej 9V, markowego producenta od elektrycznych króliczków, to zaledwie ok. 4 zł (oczywiście nie w kiosku Ruchu, tylko na portalu aukcyjnym od sprzedawcy z Gdańska). Wystarcza w praktyce na 8-10 godzin ciągłej pracy na silnym wzmocnieniu. Wymieniam zawczasu, przy 1+3 piknięciach. Koszt porównywalny do kosztu wody mineralnej, którą w tym czasie wypijesz. Po co bawić się w accu, pamiętanie o ładowaniu, wożenie ze sobą kolejnej ładowarki? O parametrach prądowych powinien wypowiedzieć się specjalista, ale ja zaryzykuję tezę, że na świeżej baterii alkalicznej wykrywacz jest najbardziej arwany" na ciche sygnały i jak mam interesujący teren, to często zmieniam od razu na nową.

M.
Link to comment
Share on other sites

Żeby te baterie jeszcze były trwalsze niestety nawet ta du....cel kiedyś się wyczerpie, przeliczając aku camelion250mAh kosztuje ok 35pln to 9baterii blokowych kupionych na necie bo w kiosku to już 4-5szt. Lidlowe175mAh kosztują 14pln. (czas pracy minimum 3-4godzin) Ja jestem przekonany do akumulatorków tylko trzeba pamiętać o ładowaniu. Nawet Jabel jest przewidziany na baterię/akumulatorek 9v (ppbór prądu 70mA)inna sprawa że dwie trzy godziny pracy na takim źródle zasilania i osiągi marne.
Koszt zakupu akumulatorka i ładowarki w najprostrzej wersji to ok50pln na necie może nawet jeszcze taniej, a za 50pln mamy ok 10baterii+ przesyłka a w kiosku ok 6baterii( które starczą na 10 12wyjsć w teren. ).
Wybór należy do ciebie
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information