Jump to content

bagnet mosin - elektroliza


Vantar

Recommended Posts

Zastosuj Kreta, roztwór około 15%. Napięcie nie jest specjalnie istotne, istotne jest natężenie, w tym wypadku około 2A. Ładowarka od telefonu tu będzie za słaba. Nie ma potrzeby specjalnego mocowania, może być w pionie lub poziomie, bez znaczenia.
Wojtek
Link to comment
Share on other sites

-A jeżeli ta strona od pudełka, ta dolna, będzie go dotykać bez pośrednio, to czy i ta strona będzie poddana elektrolizie?
- roztwór 15% czyli? możesz mi to jakoś wytłumaczyć? na 1L wody ile to będzie g/ml/łyżeczek?
- co proponujesz jako napięcie? od czego może być np. (jakaś podpowiedź?)
Link to comment
Share on other sites

Ehh ..3 miliony takich tematów jest na forum.

Jak masz 15% to walisz 150 gram kreta/ NaOH. Amperaż ustawiasz w zależności od wielkości przedmiotów, im większy fant tym większy amperaż. Daj z 2 lub 3 na to cudo i styka. Naczynie nie może być metalowe, najlepiej jakiś plastik typu skrzynka na kwiaty. Co do elektrody to uprzedzając Twoje kolejne pytanie to przedmiot będzie najlepiej oczyszczony od jej strony. Tak więc moim zdaniem najlepsza byłaby w tym wypadku stalowa rura do której wkładasz oczyszczany przedmiot. Baj de łej oba żelastwa nie mogą się stykać więc zapodaj jakieś małe podkładki np z plastiku. Co do konserwacji bo taki będzie następny temat to również jest tego mnóstwo na forum.

pozdro
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information