Jump to content

Logo Poszukiwaczy


okrezna5

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Powiem jeszcze, że sam chętnie zakupiłbym jednolity wzór naszywki dla poszukiwaczy zaakceptowany przez forum - niestety takie pomysły upadły 2-3 lata temu. Może jednak dało by radę coś zrobić? Powiedzmy wybrać jednomyślnie wzór, przygotować i np. dodać w ramach promocji naszywki do 3-4 tyś. egzemplarzy Odkrywcy (oczywiście gazeta z naszywką mogła by być odpowiednio droższa), a później naszywki mogły by być dostępne na odk.pl dla wszystkich.

Mrzonka, czy coś realnego???
Link to comment
Share on other sites

Największą bolączką detektorystów jest niestety prawo. I to właśnie przez nie większość chodzących z piszczałką zakłada moro czy inne ubiory maskujące wychodząc na poszukiwania. Chodzi właśnie o to by być anonimowy. Nie rzucający się w oczy. Idąc na miejsce ze złożoną wykrywką w pokrowcu nieraz jesteśmy brani za np wędkarzy. To właśnie dlatego że nie różnimy się od innych". Fakt - naszywka czy emblemat na ubiorze pozwoliłby na rozpoznanie swojego" ale także narażał by na rozpoznanie, ciekawość i inne takie nieodpowiednich służb.
A z drugiej strony, jakiś rok temu jadąc autem widziałem przed sobą samochód z nalepką odkrywcy na szybie. Połechtało trochę ;)
Link to comment
Share on other sites

Mnie przeważnie biorą za wędkarza tylko jak się ma do tego wystający uchwyt łopaty z plecaka. Raz jedna Pani mnie zaskoczyła tekstem: Jedziecie postrzelać? " (Byłem z kolegą) Wydaje mi się, że pomyślała o paintball'u ale pewny nie jestem :)

Jakąś ładną, nie rzucającą się w oczy naszywkę można by stworzyć.
Link to comment
Share on other sites

Logo forum zostało uchwalone w powszechnym głosowaniu już dawno.Więc proszę nie wklejać kolejnych obrazów/projektów..
Reszta to już kwestia wykonania i rozprowadzenia.


Jak ktoś ma cierpliwośc niech pisze do Redakcji miesięcznika w sprawie dystrybucji:)

Good luck:)
Link to comment
Share on other sites

W czym problem?? bo logo już zostało wybrane w demokratycznych wyborach:) Wystarczy na własną rękę zlecić to komuś aby wykonał. kol. ktos451" już o tym wspominał na początku postu. Ja tak zrobiłem już jakiś czas temu i mam naszywki:) cały zabieg kosztuje ok 8zł/szt bez kosztów przesyłki pozdrawiam

ps. fotkę naszywki postaram się wrzucić abyście mogli zobaczyć jak to wyszło :)
Link to comment
Share on other sites

Każdy może ją zinterpretować wg uznania.
Faktem jest że jesli chodzi o to forum ten projekt został wybrany przez większość.
Czesi mają swojego krecika z lopatką,więc pancernik też nie jest zły:)

Tak jak pisałem,cała reszta to Redakcja.Choć sądzę że wystarczyłaby akceptacja redakcji miesięcznika tejże odznaki.
Dystrybucja to już sprawa drugorzędna,można zlecić wykonanie firmie która się zajmuję plakietkami.Wystawi jej ofertę np na allegro np na miesiąc.Po miesiącu zrealizuje wszystkie zamówienia i roześle do osób które zakupiły.
Link to comment
Share on other sites

@sidzok - myślałem o tym aby samemu ją wykonać - ale ilu osobą chce się to robić na własną rękę - ja chcę aby to było powszechne (w miarę) dlatego pomyślałem o dołożeniu do gazety.

Jeżeli zrobilibyśmy to sposobem Hebdy to w gazecie powinna się chociaż znaleźć dość pokaźna informacja (chociaż 0,5 strony lub okładki) gdzie nabyć za jaką cenę i oczywiście zdjęcie naszywki.

Ale tę sprawę trzeba jeszcze raz wyraźnie ogłosić na forum i zebrać przypuszczalną liczbę kupców. Bo może się skończyć tak, że zadziałamy - uda się, a naszywkę kupi to 5 osób.
Link to comment
Share on other sites

Jakby miała byc masówka,ogólnie przyjęta na forum to bym głosował za pancernikiem po kosmetyce"
Jak na foto:)

ktos451,możemy zrobić spółkę i słać maila i monity do redakcji:)

Kolega sidzok może zając się dystrybucją bo jak widać rozeznanie już ma(jaki koszt kolego sidzok?):)Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 23:27 03-01-2013

Link to comment
Share on other sites

zrobienie naszywki zleciłem komuś z allegro, co robią naszywki. Jeśli by było duże zlecenie to można negocjować z ceną:)

ps. czyli wychodzi że ja chodzę z prototypem naszywki przed kosmetyką:P więc nową też mogę wziąć:)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information