Skocz do zawartości

Discovery- Poszukiwacze skarbów.


draven85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W Stanach jest bardzo popularne śmiganie z piszczałkami po polach dawnych bitew z wojen secesyjnych et cetera, aczkolwiek podobnych wykopków co na naszych rodzimych, tudzież ościennych terenach europejskich to ze świecą szukać. Szczególnie w cenie są guziki z mundurów i kule z broni palnej. Bodajże na jakimś właśnie kanale Discovery widziałem program o ww. poszukiwaniach.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Moim zdaniem ten program to pic na wode. koles znalazł szable z lekkim rdzawym nalotem albo na srodku pustyni banke po mleku pełną monet... wszystkie przedmioty ktore znajdują sa w stanach strychowych;) Przez taki program na pewno zwiekszy sie liczba poszukiwaczy myslących ze tez beda kopac takie fanty:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dwa razy, raz szukali pamiatek po indianach, jak już dostali pozwolenie, gość coś tam wykopał, a ten gruby, ich szef jak rozdarł ryja z radości, to pewnie było go daleko słychać. Za każdym znaleziskiem to samo, w innym odcinku, szukali pamiątek po bimbrownikach i znów ryk na cały las. Wyobraźcie sobie takie ryki u nas w lesie po znalezieniu łuski, czy bagnetu. Rykowisko jeleni na jesieni to przy tym pikuś:)
Druga sprawa to kasa za jaką to sprzedają, jakby u nas były takie ceny, to pewnie rzucił bym robotę i tylko bobrował w ziemi.
Zrezygnowałem z dalszego oglądania, kopania na pół godziny programu jest jakieś 5 minut, reszta to opowieści, szukanie zgody właścicieli, sprzedawanie fantów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

De gustibus...jak dla mnie program ciekawy, lubię jak jest otoczka" w postaci opowieści et cetera. To zawsze jakiś smaczek, zresztą na kanale jest jeszcze kilka podobnych programów, bodajże o zbieraczach przetrząsających stare graciarnie i coś jeszcze...nie pamiętam, ale po pracy jako miły relaks może być.
Z niecierpliwością czekam na program poświęcony giełdom staroci z prawdziwego znaczenia, w którym byłby by pogadanki z kolekcjonerami, historyjki fantów, trochę historii i same transakcje. To by był hit...ehh pomarzyć.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program to połączenie poszukiwań z przybliżeniem danego epizodu historii w każdym odcinku i przybliżeniu widzom znalezionych przedmiotów. Co byłoby ciekawego w oglądaniu machania wykrywką przez cały dzień? ;)
Ogólnie fajny program do wieczornego relaksu przecież nie trzeba wszystkiego traktować śmiertelnie poważnie ;)
Ps. bańka monet nie była znaleziona na pustyni tylko na działce która podczas częstych powodzni w tamtych rejonie zawsze była zalewana i przedmioty zostawały tam zmywane. Szabla też była tam znaleziona i ja wiem czy to dziwne , że tak się zachowała w bagnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, widzialem tez pistolet wygladal jak spod igły lekko przybrudzony:D jestem pewny ze te przedmioty są podstawione sami wiecie jak trudno cokolwiek znalezc a oni znajduja takie fanty za kazdym razem, krotko mowiąc SCIEMA, a ten gruby rzeczywiscie jest wkurzający co sie tak drze:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie