Skocz do zawartości

Ełk , prostki i okolicze ,czyli gdzie warto kopac i wypic piwo part 3


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

cześć mfor;)szkoda że nic nie wiedziałem że masz czas w niedzielę od rana, pewnie byśmy się spotkali na wykopkach. Byliśmy z kolegą dzisiaj w okolicach Borzym i kilka rzeczy wyszło. (przypinka NSDAP, 3 kopiejki 1905, sreberko 1817, guziki, (te z tyłu zagięte nie do końca wiem od czego - domyślam się tylko; i jeszcze kilka innych fantów po I WŚ )...Na koniec kopania napotkał nas rolnik, podjechał Oplem Fronterką i kazał nam spadać z jego pola - nawet lekko pogroził ale moja saperka w ręku i kolega który już chciał go brać dały mu chyba do myślenia i...jakoś wszystko dobrze się skończyło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kridd... Wybacz, że nie dałem Ci znać przed niedzielą. Czasami niespodziewanie mam większą chwilę na wyskok". Niestety coraz rzadziej. :(

W sobotę pod wieczór zadzwonił do mnie atylla, jako, że w wątku wspomniał, iż Woźnawieś, to jego strony, umówiliśmy się na niedzielny poranek. Całkiem sympatycznie, choć moje efekty" totalnie mizerne. Za to kolega (dzięki!) podsunął mi cynk" do MAPSTERa (dziwne, że jeszcze na to nie wpadłem) i się zaczęło - zbadałem dziesiątki starych druków" (z jeszcze innych przeróżnych stron) i przyznam, że do tej pory błądziłem (choć chciałem na razie tylko oswoić się z zabawką), teraz to już mam konkretne cele. :) Google Earth + nakładki mapek - MEGA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mfor...wszystko rozumiem. wiem sam jak wyglada znalezienie chwili dla siebie i nie jest to proste ...zyjemy za szybko ciagla pogon za czyms...ehhh szkoda gadac. google faktycznie pomaga stare mapy tez;) mam nadzieje ze wyciagniesz cos fajnego i pochwalisz sie nam na forum. do uslyszenia albo i zobaczenia;)pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam serdecznie wszystkich poszukiwaczy z ełku i okolic jestem swiezy w temacie jestem z ełku a z wykrywka biegam od około miesiąca i wciągneło mnie na całego wczesniej czytałem wiele komentarzy na temat kultury podczas poszukiwań i na wstępie powiem ze zawsze zakopuje za sabą dołki a poza tym chętnie poznam innych odkrywców bo samemu to trochę lipa pozdrawiam wszystkich i czekam na propozycje integracyjno-poszukiwawcze:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów dawno się nie odzywałem ale jeśli macie ochotę na wspólne spotkanie to zapraszam do Prostek 17 Maja o 18.00 do 23.00 Organizujemy Noc Muzeów" http://www.e-grajewo.pl/wiadomosc,Wieci_z_Prostek,22285.html więcej na Facebooku pod hasłem Granica Prostki Ja gwarantuje fajnie spędzony czas,kawa i kilka wskazówek o naszej okolicy.Zaproście tych którzy lubią nasz klimat, nie mają czasu zbierać ale z chęcią obejrzą wystawę. Elloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów na wstepie chciałbym podzekowac za wspolny wypad w teren i mam nadzieje ze taka akcja szybko sie powtorzy fanciki byly niezle a w szczegolnosci chełm i fragment skrzydełka z czapki chociaz teren troche trudny wiec moze dla odmiany ruszymy gdzies na pola pogoda sie poprawia wiec w przyszły weekend na pewno ruszam gdzies poza ełk na pole a w miedzyczasie codziennie po trochu przeszukuje las blisko mojego domu na obwodnicy i musze powiedziec ze dziwi mnie ilosc guzikow i monetek w wiekszosci pfeningow ale jest co robic godzinka dziennie i zawsze jakas ciekawa rzecz sie trafia pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie