Skocz do zawartości

Ełk , prostki i okolicze ,czyli gdzie warto kopac i wypic piwo part 3


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyskoczyłem w niedzielę z rańca. BYło około 6 i jak dojechałem na miejscówkę to zwątpiłem ale poszedłem w las i było oki, ziemia nadaje się do kopania gorzej na polach i otwartych terenach. Jedyny mój łup to 130 kg złomu. Przeszukiwałem stare gospodarstwo i kopałem każdy sygnał. Dla chętnych fotki :D. Może w niedziele wyskoczę na parę godzin jak wszystko będzie oki więc jak są chętni to na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam wszystkich w nowym sezonie.
Chciałem Wam polecić kanał na Youtube i przedstawić motywujący do poszukiwań film.

http://www.youtube.com/watch?v=6NF_einR70Q

To ostatni odcinek (marzec 2014). Aż chce się pójść pokopać. :)

Dziś i ja wyruszam na poszukiwania.

Może spotkamy się gdzieś na polu pagi. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Słuchajcie,jestem w okolicach Mrozów,Szyby i Ełku od 29-go do 6-go.Już kiedyś zacząłem wątek Prostek,lotniska w Ełku i szkoły HJ.Kopło się parę rzeczy ale jak się będzie na miejscu to warto się poznać i pogrzebać.Pozdrawiam-Neszna z Warszawy z chałupą nad jeziorem regielskim:)No i może cuś chlapnąć:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wróciło,odzewu nie było więc samotnie atakowałem ale plon z sześciu godzin niewielki.Hak pruski z koroną,guzik pruski herb z orłem nad nim korona,pół wiaderka łusek 7,62 ze Spandau i 360 einen thaler czyli 1 pfenninge...pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami bywam w okolicach Rajgrodu (zazwyczaj w W-wsi), interesuje mnie przede wszystkim bitwa z 1831. Nie wiem jeszcze gdzie dokładniej rozegrały się główne walki, będę wdzięczny za wszelką info. Może kiedyś uda się razem nieco zapolować (ostatnio tylko w niektóre niedziele mogę się na kilka chwil wyrwać z domu :( ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W W-wsi będę w piątek ok. godz. 12:00, przez jakąś godzinkę (raczej bez zabawki), ale mogę też nieco później podjechać do Rajgrodu, spotkać się i pogadać choć przez chwilkę. ;) Chciałem wysłać PW z namiarami i tel., ale mam na tym forum jakąś śmieszną blokadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie