Skocz do zawartości

Zdjęcia w kolorze.


kloki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,
MTC widać u Ciebie talent. Jeśli masz więcej fotek z chłopakami z Grossdeutschland to wrzuć, acha... no i koniecznie jakieś zdjęcia z Powstania Warszawskiego, nigdy nie widziałem takich w kolorze. A tak przy okazji ... skoro masz terez trochę więcej czasu, to może wstawiłbyś linki do kolejnych filmików ?! :)

Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotki. Czy macie może z zabitymi w walce niemcami ciekawe jakby wygladały w kolorze ja mam jedno zrobione z dośc bliska przeslę klokiemu może pokoloruje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE DZIEKI KLOKI !!!!!!!!! Fotka bardzo ciekawa ponieważ jest dość mało tego typ uzdjeć. Zaraz ci prześlę ''moje'' z truposzem niemca. moszesz dać potem na forum !!!! Pozdrowienia !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no niezłe ujęcie okrucieństwa wojny. W kolorze wygląda to dość odrażająco - sam widziałem spalone zwłoki w pożarze paskudny widok !!!!! Widać na zdjęciu fajnie MG 42 rozwaloną menazkę. Zastanawiam się na czym ci dwaj niemcy sie znajdują ??? Transporter opancerzony ????? Amerykanie ładnie im przyłożyli !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elig" - przecież nie ja to zdjęcie zrobiłem - pokorowałem je tylko (to chyba nic strasznego)co jeszcze w wiekszym stopniu pobudza wyobraźnie tych co zachwycają się pięknymi fotkami maszerujących żołnierzy , uzbrojenia itp.. Przecież takie są ciemne strony tego wszystkiego-kolor zimmeritu taki akurat wyszedł.
Dodaje następną fotke (nie ja ją kolorowałem - ale fanie komuś wyszla)
Z całum szacunkiem MTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać panowie kolory podziałały na niektórych odstraszająco !!!!!! Niedługo ktoś nas posądzi o rozpowszechnianie drastycznych zdjęć tak jakbyśmy to my robili te autentyczne fotki !! Kloki dzięki zdjęcie bardzo ''fajne'' - ukazujące prawdziwe oblicze wojny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt cię nie zmusza abyś na to patrzył sam sie na to decydujesz, jeśli widzisz że szły prze dwa - trzy razy fotki z trupami niemców !!!!! Ja nie uważam w tym nic złego. Zresztą pewnie były już to ostatnie tego typu fotki w kolorze o tematyce ''poległych'' !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie