Skocz do zawartości

Wybrzeże Francji, Belgia i Holandia - militarnie CZĘŚĆ TRZECIA


skolcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
I tu koniec trzeciej i chyba już ostatniej części tematu. :) Aby zobaczyć wszystko opisane w tej części wystarczy tydzień na miejscu, do większości miejsc da się podjechać autem, a przy wielu są ścieżki turystyczne. Duża część obiektów znajduje się na prywatnych polach i dostęp do nich jest niemożliwy. Jeśli macie jakieś pytania, komentarze czy potrzebujecie informacji o lokacjach to piszcie. :)

Dzięki za obejrzenie. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety PM dla nowych użytkowników są zablokowane więc piszę tu...

Hej...

Zainspirowany Twoją fotorelacją z Normandii, mam do Ciebie ogromną prośbę, jako zapalony miłośnik fortyfikacji chcę polecieć z dziewczyną na 4 dni do Francji (samolotem do Paryża, pociągiem do Normandii) i tak naprawdę poza zapałem nie wiemy nic.. czy lepiej brać namioty i w trase po wybrzeżu, czy lepiej jakieś noclegi.. co dokładnie jest warte odwiedzenia (opuszczony kościół THE BEST :) ). Czy mógłbym Cię prosić o jakiś kontakt? GG, nr. kom? Chcemy zaplanować taką trasę tylko niewiemy jak się do tego zabrać.. pozdrawiam i liczę na odp! :) no i jeszcze pozostaje kwestia funduszy... możemy wydać max 1000zł (przelot 300zł).

proszę o odp na PM lub conir@op.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie