Jump to content
  • 0

Czapka Podoficera waffen ss

Wojto1980

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

Witam,
posiadam podobna czapke z tego samego okresu i powiem szczerze, ze ta wyglada podobnie z wyjatkiem wlasnie sukna na denku. Wyglada na dosyc sztywne na tym obrazku a moje jest miekkie, moze to wina zdjecia, ale jestem sceptycznie nastawiony.
Jesli ta czapka miala usztywnienie a nieregulaminowo zostalo wyjete to moze to byc oryginal sadzac po reszcie (zjedzony i ubrudzony otok oraz wyglad daszku) choc wiemy wszyscy dobrze ze sa juz dzisiaj tacy magicy co potrafia takie cuda robic na zamowienie.
Jesli sam mialbym kupic taka czapke i to za taka cene to na pewno wolalbym po prostu samemu pomacac" ja uprzednio jadac pod adres wlasciciela ;)
Nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie a mianowicie co ze sygnatura ss na spodniej stronie daszka? Przepatrzylem juz dotad sporo stron z takimi cacuszkami i w sumie nie pamietam zeby ktoras nie miala na daszku tego znaczka".
Moze sie wytarl a moze po prostu nigdy go nie bylo, nie wiem, ale na pewno na poczatek przejrzalbym strony z oryginalami.
http://www.therupturedduck.com/WebPages/Otherhdgr/otherhdgr.htm
Proponuje zwrucic uwage na ceny... troche przesadzaja ale jednak niektore sa warte swojej ceny.

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information