Skocz do zawartości

Chyba cos znalazłem


nowynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowynowy, a mi się mimo wszystko wydaje, że własnie połknąłeś bakcyla poszukiwań.To zupełnie naturalne,że w pierwszym stadium tej choroby wyobraźnię zaprzątają esesmani, zaminowane sztolnie i konwoje ciężarówek w jaskiniach.
Dopiero po pewnym czasie okazuje się, że skarbami są potłuczone talerze, zaśniedziałe guziki i pordzewiałe hełmy, czasem z czaszką-niespodzianką w środku.W miejsce irracjonalnego strachu przed minami pojawia się jak najbardziej uzasadniony strach przed leśniczym albo chłopem z widłami, któremu nie przypadło do gustu, że łazisz z wykrywką po zasiewach.
Pewnie za 5 lat przypadkiem trafisz na ten wątek i będziesz szczerze ubawiony czytając wszystkie posty, zwłaszcza swoje.
* * *
O ile wcześniej nie zginiesz trafiony meteorytem (to bardziej prawdopodobne niż śmierć od miny)Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
szczerze mówiąc bardzij mi zależy na przedłużeniu garazu bo ma tylko 9 metrów długości a moje autko ma 10 metrów jak na znalezieniu skarbów gdzie nie mówie ze nie było by miło nawet garnek by cieszył, co do niewybuchów jak pisałem nie jest to zadna fobia jak pisałem na początku rozkopałem za ściana i .......... no . więc mając rozkopane za sciana widze że posadzka wychodzi poza obrys budynku i na krawędzi obrysu za budynkiem są resztki sciany kamiennej .A czy złapie bakcyla pewnie by i tak było ale nie mam na to czasu i zdrowie nie to . Nawet mi przez mysl nie przeszło ze tam jakieś skarby zreszta napisałem to na początku .sza.man a te opowiastki o ss-manie są faktem ale raczej chodziło mi o zobrazowanie moich domysłów .I według mnie jesli istnieje tam jakaś piwnica to jedyne co tam może być (jezeli jest) to tylko jakies stare meble a może nic nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowynowy,sprzedaj tą nieszczęsną chałupę,postaw sobie porządny garaż/coby się Linkolny zmieściły/ z małym domkiem.W domku od razu wybuduj łuk i wrzuć za niego 5zł. Na 100% będziesz wiedział co się za nim kryje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie