Skocz do zawartości

Róża"


bogdan76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Każdy niech robi jak uważa.
Ja zdaję sobie sprawę, że aby powstały kolejne dobre produkcje,to musi być sygnał dla reżysera, producenta, dystrybutora itp. że jest zainteresowanie takim tematem
( nie na torrentach).
Jeżeli ściągnę film z neta, to oddalam realizację takiego projektu i co najwyżej mogę mieć pewność, że powstanie kolejny Kac Wawa", bo na takie filmy ludzie i tak pójdą.
Dlatego Róża" jest u mnie na półce, a teraz czekam na Pokłosie" pomimo że oba filmy widziałem w kinie.
Pozdrawiam
Infaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ten film ratuje twarz polskiego kina historycznego..." zgadzam sie calkowicie moj dawno nie widziany kumplu .
O. - probowalem dzis do Ciebie przekrecic
Wracajac do filmu , to pokazuje to , co w duzo lagodniejszej wersji slyszalem od starszych czlonkow rodziny ( choc miasta , z ktorego pochodze nie traktowano tak z niemiecka " jak Mazury , Dolny Slask itp. ) .
Opowiadano mi , ze podczas wojny byly pewne niedogodnsci , lecz dramat , problemy , wszelkie dziadostwo i przesladowania zaczely sie po .
Przepraszam ,wiem ze to bardzo subiektywna ocena i na pewno bardzo razaca osoby / rodziny ,ktore stracily bliskich w warunkach okupacyjnych - lecz jest to tylko relacja / ocean moich krewnych (tez nie wszystkich ).
pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie