Skocz do zawartości

Garrett Euro Ace(350) czy Delta 4000


horzak

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre he he sprawż sobie sam i zrób jakaś filmek Koleś do do tych co już masz to zobaczysz co masz naprawdę.

Nie ma mowy żeby odróżnił pulltaba od monety niklowej albo obrączki najtańszy BH z wyświetlaczem to potrafi .

PS. czekam na video
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolega emisoo troche poczytał na forum więc teorie ma w jednym paluszku, ale jak by tak jeszcze troche po praktykował jego wypowiedzi mogłyby by wnieść coś sensownego do tematu ... i prosze cie kolego weź w koncu ten wykrywacz do ręki, a przekonasz sie, że za równo na wyświetlaczu jak i dzwiękiem odrózni pull taba od niklu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię cofać sie do tyłu jak rak jeśli bym go kup bym opóźnił się w rozwoju o jedną epokę do tyłu a pyzatym kopie na plażach i nie mna m zamiaru zbierać rożnych złe zidentyfikowanych śmieci i te opróżnione gegenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisoo- cały czas unikasz odpowiedzi na pytanie:
Miałeś w łapkach Euro?

Stawiasz swoje tezy (masz prawo naturalnie!) ale oczekujesz także, że inni, którzy się z nimi nie zgadzają będą Ci szukać dowodów na ich poprawność??? :D
Bądź poważny! Sam zrób test i nakręć film. Przecież to TWOJA TEORIA. Nie żartuj sobie. Nikt tu nie będzie udowadniał, że nie jest kurą, bo Tobie się tak zdaje.

P.S. To my czekamy na wideło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy włączonej dyskryminacji pokaże tak jak mówisz ale na all metal różnica jest ewidentna a jeśli i w tym trybie pokazuje tak samo to należy sprzęt oddac do servisu ... z moim puki co nie mam takich problemów ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę skłamać ale w Polsce ustawowo chyba jest przeważnie gwarancja do 24 miesięcy,.. chyba że producent daje inaczej.

Pozdrawiam.

Rutus też ma gwarancję 24m i nikt nie narzeka, a wcale to nie świadczy o jakiejś niższej jakości.

I tak przeważnie jak jest jakieś uszkodzenie wykrywki to mechaniczne z winy użytkownika typu połamane , czy pęknięte sondy, uchwyty, czy też uszkodzenia kabla i wtyku sondy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam kolegów od wczoraj jestem właścicielem Garretta EURO ACE
i mam pytanie w sprawie ustawień.Nie zakładałem nowego wątku aby nie zaśmiecać forum.Moje pytanie brzmi:jakie koledzy mają ustawienia w swoich garrettach na szukanie monet i jakiejś drobnicy zalegającej na polu?
Za wszelką pomoc będę wdzięczny!
Pzdr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje horzak!

Chwilę Ci zajmie osłuchanie się z kanarkiem :) Moja dobra rada z setek godzin wychodzonych z Euro: Zawsze ustawiaj na all metal", patrz co pokazuje wyświetlacz (zapamiętuj) i słuchaj. W tym trybie Euro jest szybszy i głębszy!

Kanarki mają niestety tylko 3 tony dźwiękowe, ale z czasem zorientujesz się sam, że po ich nagłym urywaniu albo braku powtórzenia, można stwierdzić co siedzi w ziemi lub że nie ma sensu kopać wcale.
Tylko w ekstremalnych przypadkach kiedy trafisz na sporo żelastwa, zamiataj" w trybie dyskryminacji. Osobiście używam wyłącznie all metal" i czasem coins".

Nigdy nie kop kwadratu pod foil", nawet jeśli tylko na niego przeskakuje! Naprawdę ZAWSZE będzie to folia! Bez wyjątków! Stracisz czas, nerwy i siłę. Euro potrafi być bezczelnie głęboki ;)

W trybie coins" pierwsze dwa AKTYWNE kwadraty (od lewej) obok siebie to nierzadko boratynki, ale żadnych innych monetek pod nimi raczej nie znajdziesz. Ja to wycinam na stałe, ale szukam nieco innych rzeczy niż większość użytkowników tutaj ;)

Generalnie, kluczem do ciekawych/kolorowych trafień są 3 ostatnie (po prawej) kwadraciki.
Najuczciwiej będzie jednak doradzić Ci abyś sam porobił sobie testy w domu. To co widać na ekranie zależy także od rodzaju gleby, ułożenia przedmiotu, jego masy, rodzaju metalu i naturalnie wielkości.

Jeśli chodzi o czułość to jest jeden z tych wykrywaczy z którym możesz chodzić cały czas na max" ;) Żadnych wzbudzeń i wariacji! Cewka DD robi swoje. Czasem tylko patrz do góry czy nie masz nad sobą linii wysokiego napięcia :) To jeden z dwóch przypadków kiedy ptaszysko" szaleje, drugi to kiedy obok ktoś zamiata takim samym kanarkiem (ok. 5m) :D

Powodzenia i udanych łowów. Będziesz zaskoczony osiągami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maufrais,czeka Cię jednak jeszcze kilkaset" :) wychodzonych godzin zanim poznasz co można trafić pod kwadracikami które omijasz,wycinasz itp. Zgadzam się z A.D.M. co do sreberek w tym zakresie.
To co widać na ekranie zależy także od rodzaju gleby, ułożenia przedmiotu, jego masy, rodzaju metalu i naturalnie wielkości."
jak sam już napisałeś,monetki jak i małe cele kolorowe mogą być pod każdym wskazaniem,nawet jak skacze ID lub jest jednostronne i zanikające.
Wniosek taki że kopiemy wszystko pomijając tylko stabilne wskazania żelaza.A że żelazo się kopnie czasami pod stabilnym wskazaniem koloru to też się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów.Włączę się tylko do jednego tematu:

-Witam wszystkich, delta jak i ace to dobre wykrywacze ,ale jedno mnie zraziło do delty ,a mianowicie to że nie widzi"z przyzwoitej odległości dużych przedmiotów z aluminium (np garnek ,menażka)tylko dopiero z około 20cm.

Większość wykrywek tego typu ma ten problem.Dodam jeszcze fishery f-ki do puli chodziłem z f2 jest to samo kolega z f4 idęntyko, pozdrawiam i aby do wiosny,daszdół:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiec kolego który nie widzi , to taka sciema dla niedoświadczonego użytkownika . Każdy wykrywacz na wielkim obiekcie o dużej przewodności w trybie dyskryminacji zachowa się podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem i przetoczyłem słowa kolegi jak wyżej. Napisałeś mi to samo o co mi chodziło,ale odniosłem się do tych tylko wykrywaczy:)))) pozdrawiam.ps:czytajcie i interpretujcie dokładnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o deltę to:włączasz czułość, ustawiasz na maxa jeśli się wzbudza odejmuj stopniowo i asz będzie stabilnie pracował.Nic nie wycinasz,all metal jest automatycznie wycinany.Małe sreberka np 48 część talara pokazuje mniej więcej na 42...52 więc pokaże foil lepiej tej funkcji nie wycinać.Jak się obsłuchasz z deltą będziesz wiedział co mniej więcej może być pod cewką. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie