Skocz do zawartości
  • 0

Tablica


Wojto1980

Pytanie

Witam co to takiego? wykonane chyba z żeliwa , wymiary 40 na 30cm waga około 5 kg , co oznaczają napisy ??
Czy to nie jest coś ze słupa granicznego ??Domniemywam gdyż tablica znaleziona była przy starej galicyjskiej granicy
Jaka może być wartość czegoś takiego ??
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co to takiego? wykonane chyba z żeliwa , wymiary 40 na 30cm waga około 5 kg , co oznaczają napisy ??
Czy to nie jest coś ze słupa granicznego ??Domniemywam gdyż tablica znaleziona była przy starej galicyjskiej granicy
Jaka może być wartość czegoś takiego ??
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja chciałbym zapytać jeszcze o jedną rzecz dotyczącą tych tablic. Znalazłem gdzieś w internecie zdjęcie całej, nieuszkodzonej tablicy i tam na samym dole pod tymi napisami był jeszcze numer. Z tego co pamiętam to 246, albo 264. Nie mam pojęcia z jakiego terenu pochodziła. Czy może ktoś wie jak leciała ta numeracja? Dokładniej chodzi mi o to jakich numerów tablic można się było spodziewać na dawnej granicy w okolicach Lipy (koło Stalowej Woli), Radomyśla n/Sanem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie