Skocz do zawartości
  • 0

Bardzo duży meteoryt,kamień


GEORG101

Pytanie

Dzisiaj na polu trafił się taki oto kamień,wielka nadzieja,że meteoryt.Z początku myślałem ,że jest coś dużego pod kamieniem i tym samym miałem wielki problem z wyciągnięciem tego czegoś z dziury.Kamień,tej wielkości byłby o polowe lżejszy,to coś ledwo podniosłem,na pewno przeszło 50 kg.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,ze test magnesem przejdzie pozytywnie,bo wykrywacz szalał jak opętany" - niekoniecznie.
Też znalazłem kamyk" wykrywaczem, piszczał mocno, ale magnes go nie rusza. Dodatkowo - jest bardzo twardy i nieduży - ok.2cm średnicy. Ale nie wiem czy go podejrzewać o pozaziemskie pochodzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na polu trafił się taki oto kamień,wielka nadzieja,że meteoryt.Z początku myślałem ,że jest coś dużego pod kamieniem i tym samym miałem wielki problem z wyciągnięciem tego czegoś z dziury.Kamień,tej wielkości byłby o polowe lżejszy,to coś ledwo podniosłem,na pewno przeszło 50 kg.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,ze test magnesem przejdzie pozytywnie,bo wykrywacz szalał jak opętany.I najważniejsze,że masa tego czegoś jest przynajmniej dwukrotnie większa niż w przypadku zwykłego kamienia.Jak nie meteoryt to co pozostałości po rudzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie