Jump to content

Żołnierz Polski, Ubiór, uzbrojenie i oporządzenie


cobra10225

Recommended Posts

Witam serdecznie. Nie mogę nigdzie znaleźć tej oto książki, dokładnie chodzi mi o tom piąty''Żołnierz Polski, Ubiór, uzbrojenie i oporządzenie od 1939 do 1965 roku''. Czy ma ktoś ją może w PDF-ie ?? albo jakieś skany na maila ?? Był bym bardzo wdzięczy.

Pozdrawiam Łukasz
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli do Ciebie nie dociera, że każdy .pdf krążący po sieci bez wykupu praw autorskich jest zwykłą kradzieżą - masz problem.." - Czyli nie możesz zobaczyć książki (pdf), którą może następnie kupisz, bo się jeszcze do jej zakupu przekonasz. shadowN - czy zanim sobie czegoś nie kupisz, najpierw nie chcesz tego zobaczyć, a ubrania nawet przymierzasz? Tak samo z plikami. Książki można wypożyczać znajomym, tak jak robią to biblioteki, a nie są one chyba siedliskiem piractwa. Jeśli się jakaś komuś spodoba, to możne sobie ja nabyć. Organizuje się nawet akcje typu Uwolnić książkę", gdzie literatura krąży miedzy nieznajomymi i żadnych tzw. praw autorskich"(czyt. mafijnych tantiem)i podobnych bredni. Ale miłościwie sobie z nas dworujący (nie wiem w jakim języku myślą) zrobią wszystko, żeby ograniczyć Twój dostęp do źródeł Wiedzy i zdobyczy Kultury. Jeżeli będziesz wiedział jak się pisze słowo np. BÓL", to jesteś zagrożeniem dla wybrańców głupiej mniejszości.
Uwolnić pliki!!!
Link to comment
Share on other sites

Napisałem wyraźnie że chodzi mi o nielegalne PDFy von, więc nie wiem o co bijesz pianę..

Nie od dzis wiadomo że nie na oglądaniu się kończy z tymi pdfami więc przestań proszę wciskać jakąś utopijną wizję, która do realu ma się nijak.
Link to comment
Share on other sites

ps. poza tym nikt nie broni iść do księgarni/biblioteki i tego zobaczyć.

O udostępnianiu źródeł każdy może się dowiedzieć, jak tylko poświęci na to czas, są spisy cyfrowe, archiwa, biblioteki, są czytelnie, instytucje stacjonarne, i nikt nie zarzuca im piractwa.

Z pdf i warezowaniem to jest w większości zwyczajna plaga złodziejstwa, bo lepiej kupić flaszkę niż wydać kasę na dobrą książkę..
Ot takie pójście na łatwiznę i jednocześnie okradanie autora.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information