Jump to content

Garrett EuroAce czy Minelab X-Terra 30


krank

Recommended Posts

Ja polecam terrkę, jest to jeden z moich ulubionych wykrywaczy z trzydziestka spędziłem trochę czasu ( ponad 2 latka ) i bardzo dobrze ją wspominam ( nakosiłem nią dużo fajnych fantów ), teraz na razie mam euroace, i muszę powiedzieć że też kosiarz na drobnicę i ma ładny zasięg jak na tę klasę sprzętu, ale jeżeli chodzi o identyfikację tonalną i cyfrowa to terrka wygrywa, jest o klasę wyżej. Miałem także terrę 705. Teraz zbieram na Spectre VX3 :D ,a euroace musi wystarczyć do wakacji.
Link to comment
Share on other sites

Zmieniłem ostatnio Ace 250 na Euro, zasięg większy ale z identyfikacją mam spory problem, mam nadzieje że po kilku wypadach to minie. Aha i nie mogę ogarnąć dyskryminacji żelaza która jest bardziej rozbudowana niż w 250-tce.
Link to comment
Share on other sites

Ten gong w euroace rzeczywiście może drażnić delikatne ucho, ale kiedy cewka sygnalizuje monetke wiem że to ona i nie jakaś kulka czy łuseczka choć ton bardzo zbliżony. Tym sprzętem najlepiej chodzić na all metal lub jewerly wtedy bardzo wyraźnie sygnalizuje żelazo aluminuim i ładny kolorek, a przy tym zachowuje największy zasięg ...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information