Jump to content

Proszę o opinię


adam793

Recommended Posts

Witam wszystkich stało się tak że sprzedałem swój wykrywacz Minelab Explorer se niestety brak czasu chodzenia z nim.Prośbę mam taką że w niedalekiej przyszłości będę chciał se coś kupić i tu chcę o opinię ludzi jaki wykrywacz mam kupić skoro dużo osób uważa że explorer to reklama i nie wart swej ceny,że to dyskoteka itp.Dla mnie był to najlepszy wykrywacz jaki miałem.Także żeby nie przepłacać za czym mam sie rozglądać chcę taki na klamry,guziki,pierścionki i monety.Proszę o radę.Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Jak ci się podobał to po co zmieniać? Po za tym po explorerze to chyba sam wiesz czego szukasz i co ci potrzeba. Mimo, że ich nigdy nie używałem to ze studiowania forum wiem, że są X-terra 505, Teknetics G2, Proxima, Argo, Omega. Wybierz sobie coś.
Link to comment
Share on other sites

Oczekuję odpowiedzi takich jakie wykrywacze zastąpią mego explorera,przecież w innych tematach gdy polecałem komuś explorera byłem atakowany że za drogi sprzęt że reklamuje komuś wykrywacze.Sprzedałem dlategi bo niemam czasu chodzić.Ale kiedyś zechcę coś se kupić.Chodzi mi oto kto mi poleci wykrywacz równy explorerowi i co ważny tani.
Link to comment
Share on other sites

kolego adam793 chcesz coś taniego i tak dobrego jak SE mhhhhhhhh. Pomyśl sam ??? jak by był taki sprzęt to co za kretyn by kupował SE .
KOLego sebo_sek, poleca kolega jakieś smieszne wykrywacze , żaden z wymienionych nawet do kostek SE nie dorasta .
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information