Skocz do zawartości

Pytanie


andrzej96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam problem z zakupem nowego wykrywacza ponieważ trochę czytałem na temat sprzętu ale kumple doradzają mi całkiem co innego.Chodzi mi o wykrywkę do militarki tak trochę głębiej najlepiej coś wszechstronnego.Mój budżet to 5.000zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś dobrego na militarkę to proponuję Ci White's 3900 D Pro i jeszcze Ci zostanie na udanego sylwestra , a jeżeli nie zależy Ci na noworocznym pląsaniu to możesz kupić coś uniwersalnego np. F75 ltd albo Tekneticsa T2 se.
życzę dobrego wyboru i udanego sylwestra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Rajtar z tym reniferem

a wracając do tematu z typowych wykrywek na statyku nic ci Krank nie pociągnie głębiej niż Whites 5900
potem pozostają ci TM lub rama

aczkolwiek z taką kwotą nie wiem czy nie skusił bym się na V3 o ile lubisz grzebać w ustawieniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Militarka to bardzo szerokie pojęcie:

- może to być Chryszczata w Bieszczadach
( 100 000 łusek , 100 000 kulek szrapnelowych , 100 000 kawałków pierścieni z pocisków )
- mierzeja wiślana czy Tomaszów Lubelski - miejsce kapitulacji
- Sławków ( Austerlitz ) w Czechach
- może wał pomorski itd

Poza tym:
chodzi mi o wykrywkę do militarki tak trochę głębiej najlepiej coś wszechstronnego.Mój budżet to 5.000zł "

Takie pytania mrożą mi krew w żyłach - a wy mu ciśniecie f75 czy v3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jesli chcesz sprzęt na militarke i dobry sprzecik to polecam. Tylko Sovereign GT,a z dużą cewka (40 cm) to już prawdziwy kosmos, gwarantuje ci konkretne kopanie I TO W MIEJSCACH GDZIE JUŻ NAWET BYLI POSZUKIWACZE tylko do tego sprzętu nie zabieraj czasami ze sobą saperki tylko dobry szpadelek ;)
Pozdr.
SOWER.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno wykrywacza dla siebie to bardzo trudna sprawa, mimo ze miałem w przeszłości chyba 17 wykrywaczy ( pierwszy w 1992) nawet dla mnie taki wybór jest bardzo trudny.
wiele zależy od tego jakie masz oczekiwania i kim jesteś ( masz zacięcie techniczne lubisz grzebać w ustawieniach wybierz wykrywacz skomplikowany, nie masz takiego zacięcia - wybierz prosty )itp
Nikt dla ciebie wykrywacza nie wybierze - musisz to zrobić sam bo tylko ty wiesz co chcesz

Jeśli chcesz kupić wykrywacz:
- przeczytaj 1000 postów o nim
- przeglądnij 100 filmików na Youtube ( zwróć uwagę czy audio i szybkość ci odpowiada)
- przeczytaj 100 testów
- zapytaj użytkowników - (pytając również jak długo nim pracują , jak często , co kopią , w jakich terenach kopią, jakie wcześniej mieli wykrywacze itp )
- zrób sobie listę wykrywaczy które cie interesują - ja mam taką top listę na pulpicie
- szukaj wykrywacza który ma wielu użytkowników
- nie wybieraj pochopnie

a potem przemyśl wszystko i podejmij decyzję

w sumie Sovereign byłby rozsądnym wyborem ( byłem właścicielem i zadowolonym użytkownikiem ) , dokup do niego dużą cewkę na militaria (na bieganie po okopach )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny dylemat odkrywcy....kopać płytko czy głęboko....drobne czy wielkie fanty....kolorek czy żelazo.
Jeśli już podejmiesz decyzję czy np: po godzinie kopania chcesz wyciągnąć stare wiadro albo miskę i to Cię nie zrazi....to wybieraj smętka.....Jeśli chcesz pochodzić za drobnicą a tylko przy okazji trafić coś większego i głębiej to już sprawa jasna. Wybór będzie prostszy. Na co się decydujesz kolego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie