Skocz do zawartości

Opolskie fanty sezon VI ...


ALG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 321
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ALG, czy te ciuchy" w drugim (i dalszych kilku) poście tego tematu (na samej górze) schowane w tym metalowym neseserku to aby nie w Nysie wyszły ? Pytam bo znajomy trafił kiedyś identyczną walizkę i w środku były też cicuhy, ino że damskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kolegi ralf78 - walizka nie została znaleziona w Nysie. Nie sugeruj się opakowaniem". Na podstawie doświadczenia mojego i kolegów oraz znalezisk prezentowanych na różnych forach mogę stwierdzić, że takie walizki stosowane były powszechnie :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Kolegi ALG - nie pytałbym Cie o lokalizację, gdyby chodziło tylko o walizkę. Ta roślinność na tych zdjęciach, ziemia i w ogóle ... są wypisz wymaluj jak te w Nysie, a wiesz mi, że mam naprawde niezłego czuja jeśli idzie o takie sprawy. Kiedyś facet którego nie znałem i nie wiedziałem skąd jest wstawił fotkę gdzie pokazał jak siedzi nad dołkiem, ukazując najbliższe może z 8 metrów kwadratowych roślinności (nic więcej!). Zapytałem go czy to zdjęcie nie pochodzi z pewnego małego, podmiejskiego terenu w mieście X, na którym ja byłem tylko ze trzy razy i który oddalony jest 300km ode mnie. Nie uwierzysz ale potwierdził :) potem się poznaliśmy i znamy do dziś ... Sorry za offtop. Żeby nie było że nic na temat to powiem, iż walizka o której ja piszę była wyścielona niemieckimi gazetami, w środku były spodnie, bluzka, obrus i dwie pary damskich butów - wszystko cywilne. Powiem Ci ALG, że nawet się zastanowiłem przez chwile czy aby nie wygrzebałeś tej walizy po moim kumplu bo on to wszystko zostawił jak było :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie