Skocz do zawartości

Jaki wykrywacz na początek???


vesania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zebrałem własnie zł i zastanawiam się już od jakiegoś czasu nad kupnem wykrywacza. Znalazłem takie trzy moim zdaniem warte uwagi Garrett ACE 250, Fisher F2 i White's Coinmaster możecie mi doradzić bo to mój pierwszy wykrywacz i nie wiem czym się kierować przy wyborze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem taki dylemat, wybrałem fishera f2 i nie żałowałem. Który byś nie wybrał z tych 3 i tak będzie dobry na początek. Ale zastanów się jeszcze nad teknetics Delta, jest parę używanych na znanym portalu. I poszperaj na forum, wszystko już było powiedziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech , które wymieniłeś f2 będzie najlepszy na początek , ale kupując używaną deltę 4000 masz odpowiednik f4 a na dodatek zużywasz jedną baterię 9v a nie dwie jak w f2 , poza tym delta objęta jest 5 letnią gwarancją z dobrym serwisem w Pruszkowie więc warto ją brać pod uwagę. Każdy z wymienionych przez Ciebie sprzętów jest prosty i łatwy w obsłudze , delta również więc każda z tych wykrywek nadaje się dla początkującego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek bierz f2..ale ace też nie byłby złym wyborem(coinmastera nie używałem)..a wpis kol. barova to bierz z przymrużeniem oka..-na plaży to dopiero kanarek pokazuje co potrafi ;)) ..jeżeli rok się osłuchiwał" z ace,to na proximę życia mu braknie..pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Deltę Teknetics o klasę lepszy od tych co wymieniłeś a w cenie Ace 250. Masz cyfrową identyfikację i poczytaj mnóstwo pozytywnych komentarzy o niej. Acha, Delta ma 5 lat gwarancji, więc jak kupisz używkę to w najgorszym wypadku zostaną Ci jeszcze 23 lata. Załączam link do niedawnego podobnego wątku: http://odkrywca.pl/delta-4000-czy-fisher-f2-warto-,692514.html#692514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vesania to będzie dobra decyzja jak na pierwszy Twój piszczał" Proxima.Pomiń sugestie Ace 250, F1,Delty etc piaskownica.Szkoda czasu,powiedzmy sobie szczerze;pozostałości jest ich coraz mniej i na większych głębokościach.Proxima zasięgiem nie powala na kolanka,ale od wymienionych wyżej jest bardziej uniwersalna i skuteczniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie