Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kopijnik2

Jak powstaje wykrywacz"...

Recommended Posts

jak twierdziłem, wykrywki to żart szczególnie te bez procesora, te z procesorem to jedynie oprogramowanie może być obecnie magiczne" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
TG jest sympatycznym i zapalonym elektronikiem. Na tyle go wirtualnie znam.
Historia zmagań we wskazanym linku jest jednak radosnym wstępem do wstępu do pomysłu własnej konstrukcji, pełnym łędów i wypaczeń". Tyle mogę powiedzieć po wyrywkowej lekturze.
Jeśli ktoś chce sobie zrobić SENSOWNIE DZIAŁAJĄCY wykrywacz, co może być super fajną zabawą i dać dużo satysfakcji, a ma o tym marne pojęcie, to proponuję (czy raczej dobrze radzę) wziąć jakiś gotowy projekt, przemyśleć jego działanie i ewentualnie przerobić go na swoje potrzeby. I na tym następnie budować swoją wiedzę i doświadczenia. Bo na bazie informacji, przemyśleń i założeń ze wspomnianego linku nic sensownego zrobić się nie da niestety :) Całkowicie brakuje tam wyczucia problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chmmm, to chyba dość zrozumiale stwierdzenie. Na skupianiu się na rzeczach drugo- i trzeciorzędnych z pominięciem podstawowych problemów. Prawdopodobnie z braku świadomości ich istnienia. I z tego powodu obieranie błędnych kierunków. Łatwo się domyślić, że nie będę raczej rozwijał tematu ;)

Szaman, dowcip Ci się wyostrza :) Robisz postępy.

P.S> Jak widać, spis treści instrukcji obsługi spełnił swoją rolę :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information