Skocz do zawartości

garrett At Pro


kokodzambo007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Z tych dwóch wykrywaczy oczywiście bardziej uniwersalnym jest Rutus Argo choć by ze względu na posiadanie takich funkcji jak: regulacja głośności, podświetlenie ekranu, tryb statyczny, jednoczesny oraz posiada wiekszy zasięg na duże przedmity żelazne a również jest prosty w obsłudze jak Garrett ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi Rutusami tylko starcz zobaczyc na allezło ile tam tego jest ciekawe dla czego jak takie dobre.
At pro na kolor wymiata w porównani z Argo zakopcie moniaki i sami sprawdzicie ile jest wart At pro a ile Argo mówimy o kolorowej drobnicy bo na militarę grubą to bezsprzecznie Argo wygrywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali co ma.Mam at pro i nie narzekam również na stal.Fachowcy piszą,że argo jest lepsze-Być może i tak jest,ale ja przed zakupem jednak sprobowalbym jednego i drugiego w terenie.Sam długo zastanawiałem się nad zakupem i testowałem różne wykrywki,nawet rutuasa i powiem szczerze,że at pro przypadł mi najbardziej pod każdym względem.Może i jest słabo wyważony,ale nadrabia to w terenie fantami.Jeżeli szukasz sprzetu uniwersalnego to powiem Ci,że takiego nie znajdziesz.Każdy będzie miał wady i zalety,ale o tym przekonasz się sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Koledzy, chodze z AT Pro od miesiąca i jak czytam to forum ten wątek to przy okazji mam do Was dwa pytania

1. Dlaczego ustawiacie tryp Pro Zero i ręcznie dyskryminujecie żelazo np do 28 czy 30 co włączenie wykrywacza skoro tryp Custom zapamiętuje ustawienia? Są różnice w działaniu między tymi trybami?

2. Czy przy włączonej dyskryminacji np do 30 i przy WYŁĄCZONYM Iron Audio czasami wykrywacz wam popierduje" żelazem? Miałem Terke 705 i ona maskowała totalnie żelazo jeżeli było wycięte a w moim AT Pro (numer serii 530) co jakis czas słychać i widać na wyświetlaczu cyferki żelaza np 06,11,14 mimo iż dyskryminacja jest ustawiona na powiedzmy 30 - czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferek,wyciętych,nie widać na moim at-pro,ale dźwięki z tego zakresu,słychać.Tak samo mam w deusie,ale tym się nie przejmuję.Najpierw oceniam,dźwięk a potem,patrzę na wyświetlacz i po porównaniu tych parametrów,podejmuję decyzję-kopać,czy iść dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego test_m4a1. W trybie custom generalnie można zaprogramować wszystko (można z niego nawet zrobić pro zero). Trzeba jednak zmienić koniecznie jedną rzecz: Fabrycznie jest ustawiony tak jak coins z wyciętym zakresem dyskryminacji 40-45. Trzeba ten zakres przywrócić (chyba że nie lubisz cienkich sreberek:)
Co do drugiego pytania to mój cyferki też pokazuje w zdyskryminowanym obszarze ale generalnie nie perdzi. Za to pierdzi jak noszę w kieszeni telefon. Sprawdź czy to nie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paleo i Rufa ;)

Tak, tak wiem o tym jednym zakresie który trzeba przywrócić. Tak widze po forum że wszyscy chodzą na Pro-Zero i wycinają dyskryminacje do 28 co mnie zdziwiło bo wedle instrukcji Custom niczym sie nie różni od Zero a zapamiętuje ustawienia.

Nie pomyślałem o tym, sprawdze w weekend i zostawie tel w samochodzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Mam nowe AT Pro i na pudelku oryginalnym pisze AT Pro International.
Jednak w instrukcji którą dostałem ze sklepu polskiego gdzie kupowałem pisze że w trybie Coins jest oprocz Iron wycięty 1 segment na folie aluminiową.
Więc jest w końcu wycięty czy nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz wykrywacz, wyzeruj go (dłuzej - ok. 10 sekund przytrzymaj przycisk włączenia aż piknie dwa razy) , wejdź w tryb Coins i sam zobaczysz co jest wycięte. Nie zapomnij nam też tutaj to napisać. Pozdrawiam kolego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie